Hej PET LIKE YOU Wita Was!

17.08.2020

 

O produkcie:
Nasze bluzy psio- ludzkie cechuje najwyższa jakość. Wraz z producentami oraz dostawcami stworzyliśmy produkt polski z czego jesteśmy bardzo dumni. Wybór materiałów oparliśmy na wielomiesięcznych testach oraz ich weryfikacji pod kątem jakości, wytrzymałości oraz kolorystyki. Proces projektowania ubrań poprzedzony był współpracą ze znanym, polskim projektantem Mateuszem Jarmułą, który zaproponował nam nowoczesne i unikalne rozwiązania. Nasza współpraca była bardzo długa ale i owocna. Po otrzymaniu projektów koncepcyjnych zabraliśmy się za realizację prototypów. Miesiące przymiarek, zmian kroju, poprawek, udoskonaleń przyniósł zamierzony cel. W efekcie mamy opracowane cztery kolekcje, które stopniowo będziemy wprowadzali na rynek.


Szwalnia na medal.
W Łodzi znajduje się nasza szwalnia, która cieszy się długoletnią, dobrą opinią. Szyje w niej wiele znanych, polskich oraz zagranicznych marek. Mamy pewność, że nasze kolekcje to przede wszystkim
doskonała jakość.


Nasze ubrania są tak wygodne, że pies nie zauważa, że je ma na sobie.
Bawełna 80%, domieszka elastanu oraz znakomity krój sprawiają, że nasze ubranka noszą się rewelacyjnie. Aspekt wizualny był dla nas bardzo ważny ale równocześnie zależało nam na wygodzie waszych pupili. Udało nam się osiągnąć swój cel. Szerszy, sportowy krój daje psiakom dużo swobody podczas energicznego biegania jak i spokojnych spacerów.


Kieszonka to wspólny element, który łączy.
Bardzo zależało nam na tym by nasze komplety były wyjątkowe i oryginalne. Chcieliśmy połączyć funkcjonalność jaką dają nasze ubrania z elementem zaskoczenia wspólnym wyglądem. Bo przecież faktem jest, że wspólny wygląd psa i właściciela to zupełnie coś nowego. Kieszeń, która w bluzie człowieka znajduje się na przedramieniu służy za doskonały schowek na telefon, smakołyki czy kupo-worki:-)

Wasz pieseł na plecach posiada analogiczną kieszeń do której możecie schować smaczki czy zapasowe worki, które zawsze muszą być pod ręką.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl