Blog PET LIKE YOU

KIEDY UBIERAMY PSA?

28.08.20

Czy Twój pies ma swoją szafę pełną ubrań? Czy na widok ubranego psa parskasz śmiechem? Nic z tych rzeczy? Zapraszam do poniższego tekstu.

 

Więcej

ETAPY POWSTAWANIA UBRAŃ

28.08.20

We wrześniu minie rok od pierwszej odsłony naszych ubrań. Na Zlocie Buldożków, który zresztą wspominamy znakomicie, pokazaliśmy nasze pierwsze wyszycia odebrane prosto ze szwalni.

Przywieźliśmy wówczas kilkadziesiąt bluz czarno neonowych, pomimo deszczu cieszyły się sporym zainteresowaniem.

 

Więcej

KIM JESTEŚMY. MY I NASZE CZWORONOGI.

17.08.20

Witajcie kochani! Jesteśmy małżeństwem z Warszawy, które postanowiło założyć małą, polską firmę produkującą odzież dla psiaków i ich właścicieli.

Zacznę od przedstawienia naszych sylwetek w telegraficznym skrócie.  

Krzysiek. Entuzjasta motoryzacji, zaczytujący się w branżowych gazetach.  Pochodzi ze Szczecina, ukończył Akademię Ekonomiczną. Od 12 lat dzielny pracownik korporacji, szef marketingu. Prywatnie ojciec dziewięciolatki, dwóch kudłatych czworonogów oraz jednego goniastego. No i oczywiście mój mąż. W domu rodzinnym wychowany z psami.

Krysia, czyli ja. Z wykształcenia jestem Architektką Krajobrazu, a od zawsze pasjonowała mnie fotografia. Kilka lat temu ukończyłam roczne  studium fotografii na Akademii Fotografii. Świat przyrody jest mi niezwykle bliski wraz z wszystkim zachodzącym w nim procesami. Jestem mamą Martyny, która jest dla mnie bratnią duszą. Od zawsze towarzyszyły mi zwierzęta, nie umiem bez nich żyć.

Uwielbiam moje kudłate dzieciaki. To dla nich postanowiliśmy stworzyć markę Pet Like You. Nasze życie z nimi, wspólne chwile, spacery, przemyślenia skłoniły nas do powstania pomysłu, który połączył psa i człowieka, dwie zgrane istoty, duety niezwykłej przyjaźni.

Więcej
Pet Like You ubrania psio ludzkie

Hej PET LIKE YOU Wita Was!

17.08.20

Cześć! Dziękuję, że zajrzałeś na stronę i oglądasz nasze produkty.

Mamy na imię Krysia oraz Krzysiek. Jesteśmy małżeństwem, które postanowiło stworzyć wspólną markę dedykowaną psom oraz ich
właścicielom. Jako zdecydowani psiarze lubimy otaczać się tematami zwierzęcymi, stąd nasz szalony pomysł by stworzyć ubrania psio-ludzkie.

To nasze psiaki natchnęły nas do działania. Głównym założeniem było podkreślenie szczególnej więzi między psem, a człowiekiem. Komfort oraz wygoda to równie ważna kwestia nad którą ciężko pracowaliśmy. O tym poczytasz w zakładce o produkcie. Włożyliśmy w to całe nasze ludzkie serca i mamy nadzieję, że nasza praca przyniesie Wam radość z noszenia.

Zespół PET LIKE YOU

Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl